TEL. 91 32 80 999 

     INFO@hotel-nautilus.PL
promenada gwiazd 8, 72-500 MIĘDZYZDROJE

Menu
Międzyzdroje są bardzo interesującym celem urlopowym i wypoczynkowym. Dziewicze wybrzeże, przepiękne krajobrazy morenowe oraz Woliński Park Narodowy ze zróżnicowaną florą i fauną są jedną z atrakcji tej miejscowości.
 
Niewątpliwą atrakcją Międzyzdrojów jest molo długości 400 m, z którego można popłynąć do Świnoujścia oraz niemieckich miejscowości Ahlbeck , Bansin i Heringsdorf.
 
Promenada to miejsce gdzie toczy się wakacyjne życie turystów. Tutaj znajduję się słynna Aleja Gwiazd , na której swoje dłonie odbijają wielcy artyści polskiego kina i teatru. Tuż obok znajduje się Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina i Gabinet Figur Woskowych.
 
Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego prezentuje piękno przyrody parku , bogaty świat flory i fauny, a całość ekspozycji uzupełniają fotografie przyrodnicze , malarstwo i rzeźba.
 
Rezerwat Żubrów, jedna z nielicznych enklaw tych zwierząt na świecie, to kolejne miejsce w Międzyzdrojach, które warto zobaczyć. Te wielkie i wspaniałe zwierzęta można oglądać ze specjalnych stanowisk.
Facebook Twitter Google+ Pinterest